Best Web Technologies
13-08-2009 11:39

BloodWars - Wojny Krwi

BloodWars jest darmową grą MMORPG, w której wcielasz się w wampira zamieszkującego jedno z nielicznych ocalałych miast postnuklearnego świata, a celem twojego istnienia jest walka z innymi wampirami o władzę, bogactwo i wpływy.

W trakcie gry odbędziesz wiele wypraw w poszukiwaniu niezwykłych przedmiotów i przygód, stoczysz wiele potyczek, wojen klanowych i walk z mitycznymi potworami.

Czytaj dalej »
12-08-2009 13:44

Time Edge - Czas Wojny

Time Edge: Czas Wojny to strategiczna gra MMO z elementami RPG. Akcja toczy się przez 6 różnych epok, w których gracz otrzymuje różne jednostki, budynki i technologie.

Do dyspozycji gracza oddane są 4 rasy bohaterów, którzy dowodzą armiami w czasie walk. Można ich rozwijać podczas gry, atakując innych graczy bądź pokonując potwory zamieszkujące tajemnicze miejsca, w których można znaleźć wiele zwykłych i magicznych przedmiotów.

Armię można podzielić na różne formacje. Dzięki temu można wykorzystywać odpowiednio różne zagrywki taktyczne. Jeśli lubisz bawić się w stratega, pasjonują Cię wielkie potyczki z wieloma rodzajami jednostek, różnymi możliwościami strategicznymi - to znalazłeś grę dla siebie.

Czytaj dalej »
12-08-2009 13:43

Burning Riders

Burning Riders to darmowa gra z gatunku MMO. Jesteś w niej w spadkobiercą rodzinnej fortuny, a dokładniej tego co z niej pozostało, drużyny motocyklowej startującej, w wyścigach Płonącej Ligi.

Twoim zadaniem będzie poprowadzić swój zespół od zwycięstwa do zwycięstwa. Opracować nowe technologie, zatrudniać pracowników, zdobyć bogactwo i sławę.

Czytaj dalej »